Objavljeno: Utorak, 9. jun 2026. 15:07:46
Jugoslavije, bar takozvane velike, nema od 1992. godine. U beogradskom hotelu „Džamp in“ okupili su se njeni reprezentativci, njih nešto više od 100 doslovno iz svih nekadašnjih republika, a sada država: Severne Makedonije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Hrvatske, Slovenije i naravno Srbije.