Odbojkaška reprezentacija Srbije slavila je na startu ovogodišnjeg izdanja Lige nacija. U prvom meču na turniru u Braziliji savladana je Argentina rezultatom 3:1 (25:23, 25:20, 25:27 i 26:24). Najefikasniji u pobedi bio je Veljko Mašulović sa 19 poena, Lazar Marinović je postigao 13, a Aleksa Nedeljković 11. Narednu utakmicu naši odbojkaši igraju protiv Belgije sutra […]