Da li ste primetili da se fudbal na Mundijalu igra na četvrtine?
Sportklub - Feed
Fudbal se više, bar do završetka Mundijala u SAD, Kanadi i Meksiku, ne igra na dva poluvremena.
.. nastavite čitanje ...