Klubovi uveliko dovode igrače za predstojeću sezoni. U Srbiji većina kreće sa pripremama naredne nedelje, a radno je i kraj Hale sportova na Novom Beogradu. Čekaju se pojačanja na određenim pozicijama, ali nema žurbe pošto je plan da se zadrži većina igrača. Tandem je napustio IMT. Nisu u planu, pa je postignut dogovor da posle...
Članak Dva igrača napustila klub sa Novog Beograda se pojavljuje prvo na MaxBet Sport.