Nije neuspeh, ali Karlik kaže: Nadam se da se ovo neće ponoviti
Sportklub - Feed
Gorko-slatko. Ima momenata na koje Partizan može da bude ponosan, ali nije se završilo kako treba – to je rezime obraćanja Karlika Džonsa novinarima posle poraza od Dubaija u finalnoj seriji plej-ofa ABA lige.
.. nastavite čitanje ...