NAKON PORAZA OD DUBAIJA: Partizan se rastao sa Amerikancem!
Sportska centrala
Košarkaški klub Partizan i američki bek Dvejn Vašington završili su saradnju nakon dve sezone provedene u crno-belom dresu. Rastanak je usledio odmah po završetku ABA lige, u kojoj je beogradski tim poražen od Dubaija u finalnoj seriji.  Vašington je u Partizan stigao kao veliko pojačanje iz NBA lige i tokom boravka u Beogradu pokazao je značajan napadački […]
.. nastavite čitanje ...