Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije poražena je od selekcije Japana rezultatom 3:2, po setovima 20:25, 26:24, 18:25, 32:30, 15:7 u prvom meču grupe B druge sedmice Lige nacija, koja se igra u filipinskom Pasig Sitiju. Bio je to četvrti vezani poraz srpskih odbojkašica u ovom takmičenju. Izabranice Zorana Terzića imale su pet meč lopti u četvrtom...
Članak Srpkinje ispustile pet meč lopti i pretrpele četvrti poraz u nizu se pojavljuje prvo na MaxBet Sport.