Hrvat posle 4:2: "Ne bih rekao da su bili bolji"
Sport - Fudbal>
Fudbaler Hrvatske Petar Sučić rekao je posle poraza od Engleske (4:2) u prvom kolu Grupe L na Svetskom prvenstvu da je neuspehu njegovog tima kumovalo slabo branjenje prekida.
.. nastavite čitanje ...