Oglasio se Luka Modrić nakon poraza od Engleske: Treći gol nas je ubio! (VIDEO)
Sportska centrala
Hrvatska je u sredu uveče izgubila od Engleske 4:2, a nakon meča oglasio se kapiten “kockastih” Luka Modrić koji je izneo svoje utiske meča. –U prvom poluvremenu je utakmica bila dosta izjednačena. Primili smo jeftine golove, uspjeli smo se dvaput vratiti, i onda šteta u drugom poluvremenu. Krene utakmica, primimo gol i to nas je […]
.. nastavite čitanje ...