Hrvatska je u sredu uveče izgubila od Engleske 4:2, a nakon meča oglasio se kapiten “kockastih” Luka Modrić koji je izneo svoje utiske meča. –U prvom poluvremenu je utakmica bila dosta izjednačena. Primili smo jeftine golove, uspjeli smo se dvaput vratiti, i onda šteta u drugom poluvremenu. Krene utakmica, primimo gol i to nas je […]