Prekid saradnje posle sedam meseci: Ognjen Jaramaz napustio Sloveniju!
MaxBet Sport

Povremeni srpski reprezentativac Ognjen Jaramaz zvanično je završio svoju epizodu u Sloveniji. Iskusni bek i Cedevita Olimpija sporazumno su raskinuli ugovor nakon nešto više od pola godine zajedničke saradnje, pa će nekadašnji košarkaš Partizana i Bajerna u predstojeći prelazni rok ući kao slobodan igrač u izboru nove sredine. Jaramaz je u Ljubljanu stigao u novembru...

Članak Prekid saradnje posle sedam meseci: Ognjen Jaramaz napustio Sloveniju! se pojavljuje prvo na MaxBet Sport.

.. nastavite čitanje ...