Nakon meča protiv Belgije Iranci ostavili poruku Amerikancima! (FOTO)
Sportska centrala
Iran je uspeo da odigra nerešeno protiv favorizovane Belgije i tako sakupi dva boda u prva dva meča, a nakon što se utakmica završila, ostavili su poruku svojim domaćinima u Los Anđelesu. –Od drevne Persije od pre više hiljada godina do savremenog Irana danas, duh Irana ostao je živ i postojan. Došli smo u Los […]
.. nastavite čitanje ...