Objavljeno: Ponedeljak, 22. jun 2026. 20:34:14
Vaterpolo klub Novi Beograd počeo se ja stvaranjem tima za narednu sezonu. Ekipu je napustilo 13 igrača (Lukić, Gavrilović, Pajković, Vasić, Milojević, Trtović, Janković, Ukropina, Radović, Ćorić, Maraš, Grgurević, Vujošević), a pred čelnicima kluba i stručnim štabom je mnogo posla kako bi se formirao tim kadar za vrhunske ambicije u svim takmičenjima.