Rekonstrukcija Novog Beograda: Stižu Mesaroš, Korać, Kojić…
Sportklub - Feed
Vaterpolo klub Novi Beograd počeo se ja stvaranjem tima za narednu sezonu. Ekipu je napustilo 13 igrača (Lukić, Gavrilović, Pajković, Vasić, Milojević, Trtović, Janković, Ukropina, Radović, Ćorić, Maraš, Grgurević, Vujošević), a pred čelnicima kluba i stručnim štabom je mnogo posla kako bi se formirao tim kadar za vrhunske ambicije u svim takmičenjima.
.. nastavite čitanje ...