ANGELINA SRUŠILA HRVATSKU: Srpska atletičarka stigla do zlata u Zagrebu!
Sportske vesti – HotSport

Izvanredan nastup! Angelina Topić osvojila je prvo mesto na Memorijalu „Boris Hanžeković“ u Zagrebu, pošto je u skoku uvis preskočila 1,94 metra i iza sebe ostavila sve rivalke. Srpska atletičarka je na čuvenom mitingu, koji je održan 76. put, stigla do prve pobede u letnjoj sezoni. Pre toga je bila treća na Dijamantskoj ligi u […]

The post ANGELINA SRUŠILA HRVATSKU: Srpska atletičarka stigla do zlata u Zagrebu! appeared first on Sportske vesti - HotSport.

.. nastavite čitanje ...