U ovoj igri su ljudi već potrošili milijardu dolara!
B92.net - Tehnopolis>
Svemirska simulacija Star Citizen prikupila je više od milijardu američkih dolara, ali ne kroz klasične investicije ili izdavačke ugovore, već direktno od igrača.
.. nastavite čitanje ...