Leonardo DiKaprio otkrio koji mu je film bio najteži za snimanje: "Bilo je depresivno"
B92.net - Kultura>
Publika uvek može da prekine gledanje filma sa teškom tematikom ukoliko scene postanu previše uznemirujuće. Međutim, za glumce je situacija drugačija, jer oni aktivno učestvuju u stvaranju takvih priča.
.. nastavite čitanje ...