Ilda Šaulić: Ema je toliko želela brata ili sestru, to su bile njene rođendanske želje
Story
U velikom intervjuu za Scandal! Ilda Šaulić o gubitku bebe govorila je posle dužeg vremena, kao jednom od najvećih ožiljaka na duši, ističući da je to bila jedna od najvećih želja njene ćerke Eme. – Ja sam želela više dece, imala sam jednu trudnoću u koroni, koja je na žalost otišla, ali prosto se to […]
.. nastavite čitanje ...