Objavljeno: Nedelja, 7. jun 2026. 23:11:38
Mnogi ljudi, u želji da se rashlade, uključuju klima-uređaje na samo 20 stepeni, iako je spoljašnja temperatura 15 ili 20 stepeni viša. Lekari upozoravaju da to nije zdravo i da klima-uređaj treba podesiti tako da razlika između unutrašnje i spoljašnje temperature ne bude veća od nekoliko stepeni - najviše osam.