Objavljeno: Ponedeljak, 8. jun 2026. 16:35:47
Da li se dobročinstvo uvek isplati ili, kako narodna izreka kaže, "ni jedno dobro delo ne prolazi nekažnjeno"? Na domaći kutak popularne platforme Reddit nedavno je stiglo pitanje koje je pokrenulo lavinu diskusija: "Šta je nešto najlepše što ste uradili za nekoga, a to vam se obilo o glavu na kraju?"