Objavljeno: Subota, 20. jun 2026. 15:09:59
"Ostati ili otići", pita se 26-godišnji Srbin, koji tvrdi da se u našoj zemlji ne oseća kao kod kuće, niti "dobrodošlim u Srbiji". Zbog nerazumevanja ostalih ljudi koji se, kako kaže, predstavljaju kao prastari nebeski narod, oseća se kao stranac u svakom razgovoru sa Srbima.